SDÍLEJTE

Ekologické požadavky jsou čím dál přísnější, v praxi mohou nejednou způsobit značné komplikace. Typickým příkladem je mytí vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky, která se dnes uplatňuje v mnoha sférách. Mytí vysokozdvižných vozíků je samo o sobě náročné, jejich ekologické mytí ještě víc. Naštěstí existují zlaté české ručičky. Češi si umějí poradit v každé situaci, důkazem je mobilní myčka vzv pro ekologické mytí.

Mobilní myčka – seznamte se

Mobilní myčka vzv je unikátním zařízením, které vzniklo na popud Jiřího Eigla, technického ředitele společnosti STILL. Celý nápad se realizoval pod záštitou firmy STILL. Česká pobočka firmy také ekologickému mytí vzv dala život.

Díky chytrému nápadu má v současnosti každá česká firma možnost ekologického mytí vzv, možnost, která dlouho chyběla. Mobilní myčka vzv obslouží zákazníky po celém Česku.

Jednodušší už to být nemůže

Vysokozdvižné vozíky jsou dnes nenahraditelnou součástí technického vybavení mnoha společností z různých oborů. Na rozdíl od jiných dopravních prostředků jsou však náročnější na přepravu. Vyžadují přitom pravidelnou péči, mytí a čištění, které je však kvůli případným ekologickým stopám obtížné. Řešením je právě mobilní myčka vzv STILL.

Mobilní myčka je moderním ekologickým konceptem, který ocení každá společnost využívající vysokozdvižné vozíky. Mytí vzv může proběhnout přímo v areálu společnosti, protože mobilní myčka tam prostě dojede. Jezdí doslova na zavolání, případně na jiný způsob objednávky po celé České republice.

Ekologické mytí je dostupné pro vysokozdvižné vozíky, ale i další manipulační techniku, dokonce i klasické dopravní prostředky, jako jsou osobní vozy.

Mobilní myčka jako ekologické zařízení využívá rekuperaci vody, tedy z ní nevytékají žádné nečistoty. Celý proces absolutně nezatěžuje životní prostředí.

 

SDÍLEJTE