Nové notebooky Dell Vostro

Nové notebooky Dell Vostro

SDÍLEJTE

Nové, ještě propracovanější, notebooky z řady Dell Vostro jsou skvělou volbou nejen pro malé a střední podniky, kde plnohodnotně nahradí stolní počítače, ale také pro všechny, kteří touží po spolehlivém výkonu za dostupnou cenu.

Notebooky Dell jsou navržené tak, aby poskytovaly co nejlepší výkon, který vám umožní pracovat spolehlivě a produktivně. Skvělé jsou také repasované počítače Dell, které kombinují výhodnou cenu s vysokou spolehlivostí, funkčností a zabezpečením. Počítače Vostro jsou pak ideální pro všechny, kteří hledají dostupné, snadno sestavitelné a okamžitě použitelná řešení.

Perfektní výkon

Díky vylepšené 5. generaci procesorů Intel® Core™ i7 a 2GB3 samostatné grafické karty NVIDIA® GeForce® se můžete spolehnout na opravdu vysoký výkon. Díky opravdu dlouhé výdrži baterie, můžete vykonat ještě více práce nebo sledovat své oblíbené filmy bez přerušování. Bleskovou rychlost, výkon a dostatek kapacity úložiště pro všechny důležité soubory získáte díky disku SSD nebo pevnému disku s kapacitou až 1 TB.

Tenký a lehký = ideální pro cestování

Díky tloušťce 19,3 mm a hmotnosti pouhých 1,53 kg je notebook snadno přenosný, skvěle se vejde do batohu i větší kabelky, a tak je můžete brát kamkoli s sebou. Notebooky Dell Vostro v nové sérii 5000 jsou dostupné ve dvou velikostech, a to 15” a 14”.

Moderní design a zajímavé barevné varianty

Velmi tenké notebooky řady Vostro jsou odolné a krásné zároveň. Mají moderní, kovový design s jemnými detaily. Jejich velkou předností je kovový kryt z eloxovaného hliníku s opěrkou dlaní a atraktivní povrchovou úpravou. Vše perfektně doplňuje prvotřídní klávesnice Chiclet a dotyková podložka s podporou vícedotykových gest.

Notebooky Dell Vostro 5000 je možné pořídit v grafitově stříbrné nebo ohnivě rudé barvě. V grafitově stříbrné variantě můžete zvolit také dotykový displej TruLife, který podporuje systém Windows 8.1.

Dokonalé zabezpečení

Přihlaste se snadno a rychle bez kompromisů v oblasti zabezpečení díky funkci Windows 10 Hello nebo zamezte uživatelům v přístupu k citlivým datům pomocí integrované čtečky otisků prstů. Předcházejte internetovým hrozbám díky integrovanému zabezpečení systému Windows 10. Chtějte jen to nejlepší.

SDÍLEJTE