SDÍLEJTE

Offroadové schopnosti předurčují SUV vozy Dacia Duster k pohybu v terénu. Přítelem do nepohody se ovšem stávají i v městském provozu, kdy s úspěchem slouží jak početným rodinám, tak firmám a živnostníkům, kteří využívají velkorysé vnitřní upořádání zavazadlových a přepravních prostor.

Přednosti Dacie Duster spočívají v šikovném zdolávání překážek a plynulém rozjíždění

Nerovnosti i překážky v horském a těžce přístupném terénu překonává Dacia Duster (https://www.rpz.cz/dacia/nove-vozy/nove-vozy-dacia/duster/) s pomocí velké světlé výšky. Vozům nevadí ani hluboký sníh, ani bahnitý terén, jakož nepříznivé meteorologické podmínky – déšť, vítr a chumelenice. I když jsou Dacie Duster rozměrné, vyznačují se stabilitou, kompaktností, atletickou mrštností a vysokým výkonem. Jistota řízení v prudkých svazích, plynulý, hladký rozjezd do kopce i přeprava těžkých a velkých nákladů jsou usnadněny díky převodovce s kratším prvním rychlostním stupněm.

Prostorové uspořádání umožňuje přepravu velmi dlouhých předmětů uvnitř vozu

Prostorné interiérové uspořádání je obohaceno o pohodlná sedadla, na kterých se výtečně řídí i při dlouhých, několikahodinových jízdách, stejně jako při překonávání vysokých překážek či sjíždění hrbolatých nerovností. Zavazadlový prostor má objem až 475 litrů, sklopná zavazadlová sedadla jsou dělená v poměru 1/3-2/3, pohodlí umocňují držáky nápojů nebo osvětlená schránka u spolujezdce. Dacia Duster (https://www.rpz.cz/dacia/nove-vozy/nove-vozy-dacia/duster/) je rovněž uzpůsobena pro přepravu velice dlouhých předmětů. Pokud se sklopí přední sedadlo u spolujezdce a zadní sedadlo, nabyde úložný prostor délky 2,60 metru. A tak i přeprava lyží, latí nebo surfového prkna uvnitř vozu je bezpečná.

Elegantní styl Dacie Duster je podpořen cenovou dostupností

Dacia Duster (https://www.rpz.cz/dacia/nove-vozy/nove-vozy-dacia/duster/) ovšem není nějakým neohrabaným SUV obrem na čtyřech kolech. Automobily překypují elegantním stylem, který umocňují chromovaná mřížka a čelní světlomety s dvojitou optikou. Nespornou výhodu mají tyto modely Dacie v cenové dostupnosti, jež umožňuje pořízení si tohoto rodinného typu i vícečlenným rodinám, které si musejí hlídat rozpočet více než osamělí jedinci.

SDÍLEJTE