Používáte Outlook? Přečtěte si, jak ho předělat na skvělé CRM!

Používáte Outlook? Přečtěte si, jak ho předělat na skvělé CRM!

SDÍLEJTE

MS Outlook je oblíbený e-mailový klient, ovšem do CRM má hodně daleko. A pokud se právě po nějakém tom „cé er emku“ poohlížíte, jistě vás potěší, že nemusíte používat jiný systém. Stačí, když do Outlooku integrujete eWay-CRM. Jedná se o profesionální řešení, díky kterému budete pracovat mnohem efektivněji.

Najít ideální CRM systém není snadné. K mání je nespočet aplikací, z nichž některé nestojí ani za povšimnutí, jiné jsou příliš komplikované a zbylé vám nemusí vyhovovat z jiných důvodů. Pokud jste si však zvykli pracovat v prostředí e-mailového klienta od Microsoftu, bude pro vás Outlook CRM skvělou volbou. Noví uživatelé si na uživatelsky příjemné prostředí okamžitě zvyknou a ti stávající jednoduše dostanou „pár“ funkcí navíc. Garancí kvality jsou tisíce aktivních uživatelů po celém světě.

Přehled nejdůležitějších funkcí

Společnosti – modul umožňuje efektivní správu firem (odběratelů, dodavatelů, partnerů i konkurence) s napojením na obchodní rejstřík ARES a evropský rejstřík plátců DPH. Karty obsahují kontakty na jednotlivé osoby, které pod firmou pracují, ale také seznamy projektů a poptávek, záložky deník, dokumentace a košík. Poslední zmíněná slouží k zobrazení informací o uhrazených fakturách. Jednoduše vše na jednom místě.

Kontakty – modul je oboustranně kompatibilní se stejnojmenným modulem Outlooku a umožňuje vzájemnou synchronizaci. Ke kontaktům si lze uložit základní údaje, poznámky, historii komunikace a dokumenty.

Příležitosti – modul navržený pro snadnou evidenci poptávek s možností definice seznamu kroků, které jsou nezbytné při zpracování daného obchodního případu. K dalším skvělým funkcím patří automatické připomínání termínů a hlídání chybějících údajů.

… a to je teprve začátek!

Systém eWay-CRM obsahuje množství dalších modulů, jako jsou marketing, deník, dokumenty, e-maily, docházka, úkoly, kalendář a reporty. Bližší informace o funkcích najdete na webu programu eWay-CRM v sekci CRM blog.

Chcete-li si systém vyzkoušet, můžete tak učinit i bezplatně. Stáhněte si CRM zdarma a udělejte si vlastní názor.