SDÍLEJTE

Česká pošta, běžná přepravní společnost ani kamionový dopravce vám nepomohou v případě, že potřebujete přepravit traktory, průmyslové stroje či výrobky, které svými rozměry přesahují klasickou velikost dopravovaných balíků, předmětů a přístrojů. Přeprava nadrozměrných nákladů si žádá nejen speciální tahače s návěsem, ale i proškolené řidiče a dopravce s příslušnými povoleními ke zmíněnému transportu.

Vyřízení příslušných povolení k transportu nadrozměrného nákladu

V případě, že si vaše výrobky žádají zákazníci ze zahraničí, nadrozměrná přeprava vašich produktů bude logisticky promyšlena v rámci České republiky. Pokud si to bude žádat bezpečnostní situace na místních komunikacích, nadměrná přeprava vašeho nákladu se dopředu zkonzultuje s dopravními specialisty v příslušném kraji, přes který konkrétní transport bude směřovat do cílové destinace.

Bezproblémová doprava nadrozměrné zásilky přes evropská území

V momentě, kdy bude přeprava nákladů mířit do zahraničí, lze se dopředu domluvit i na námořní či jiné dopravě na území přesahujícím hranice České republiky. Nadměrná přeprava a veškerý transport přes státy Evropské unie jsou stejně bezproblémové jako po tuzemských silnicích, stačí jen zavčas informovat příslušné úřady, vyžádat si speciální povolení, případně zajistit nutné uskladnění. Skladiště pro převážené předměty, stroje, veškerý náklad lze pronajmout v rámci Česka i v zahraničí. Dispečeři společnosti jsou skvěle jazykově vybaveni, proto je nadrozměrná doprava realizována bez zbytečných prodlev a logistických chyb.

Pojištění každé zásilky vylučuje ztráty ze strany zákazníka i dopravce

Veškerá přeprava nadrozměrných zásilek i běžného nákladu je pokaždé pojištěna. Tím se vylučují jak pro přepravce, tak pro odesílatele možné komplikace se zničením a podobně, které během transportu mohou nastat. Pro přepravu se využívají moderní tahače, návěsy a podvalníky, jež se díky svým parametrům dají využít pro konkrétní zásilky. Zájemci o přepravu nadrozměrného nákladu jsou po kontaktování dopravní společnosti informováni o typu tahače a návěsu, které se nejvíce hodí pro daný transport, naplánuje se cesta a domluví konkrétní termín i výhodná cena.

SDÍLEJTE