Proč si vybrat kožené pouzdro na iPhone od firmy VOYAGE?

Proč si vybrat kožené pouzdro na iPhone od firmy VOYAGE?

SDÍLEJTE

Před několika týdny se spustil prodej iPhonu 12 včetně jeho verze Pro a mini. Pokud jste si jednu z těchto vlajkových lodí zakoupili, nezapomeňte ještě na vhodný obal, respektive na pouzdro. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství možností. Preferujete vysokou kvalitu? Chcete mít svůj iPhone chráněný před škrábanci? Zapomeňte na obaly z AliExpressu a zvolte pouzdro od kvalitního výrobce. 

Sice od čínských prodejců koupíte rádoby kožené pouzdro na iPhone 12, ale ve skutečnosti se nejedná o kůži, ale pouze o napodobeninu. Velice rychle se takové pouzdro poškrábe, ztratí barvu a přestane plnit svou funkci. Když už investujete do smartphonu za takřka 30 tisíc korun, dopřejte mu maximální péči a pořiďte si kožený obal na iPhone od ověřeného výrobce, jakým je například firma Voyage.

V čem jsou kožené obaly a pouzdra lepší?

V první řadě vás kožené pouzdro na iPhone od značky Voyage nadchne elegantním designem. Jestliže často chodíte na pracovní schůzky s obchodními partnery, uděláte dobrý dojem. I když si to ani neuvědomujete, ostatní se dívají na to, jaký máte telefon. Stejně tak kožený obal na iPhone 12 a další verze je zárukou toho, že vám ochrání smartphone před poškrábáním.

Jakmile si dáte zařízení do kapsy, kde nosíte i klíče či další předměty, dříve či později se nějaký škrábanec objeví. Kvalitní a praktická pouzdra na telefon jsou taková, která umožňují nejen ochranu telefonu, ale kam se dají umístit i platební karty, či bankovky. Můžete si do nich dát i svoje vizitky, když náhodou potkáte někoho, komu budete chtít předat kontakt, budete připraveni.

Jak by měl vypadat kvalitní obal na iPhone?

Povšimněte si také toho, že originální obaly od společnosti Apple lehce přečnívají přes hrany zařízení, aby tím chránily i displej při případném pádu. Jestliže nechcete přímo obal od jablečné firmy, ale našli jste jiný luxusní obal na iPhone z kůže, dejte si pozor na to, aby také lehce přečníval. Obaly na iPhone Voyage toto splňují, navíc mají další výhodu – neprodávají pouze černá kožená pouzdra.

Ve firmě Voyage vědí, že pouzdro na telefon je kromě užitečné stránky věci také především módním doplňkem, a tak vyrábí pouzdra na telefony v nejrůznějších barvách. Je libo pouzdro červené, hořčičné, béžové, hnědé, tmavě hnědé? Vždy si vyberete a pouzdro vám bude ladit nejen s páskem, ale třeba i s kabelkou.

Svým vzhledem vás nadchnou obaly a pouzdra od značky Voyage, která si nechala na návrhu vskutku záležet. Připraveny jsou různé barevné varianty kožených obalů, a tak si na své přijdou dámy i pánové. Obal je možné upravit tak, aby perfektně seděl na telefonu jakékoliv značky. Navíc si můžete na něj nechat vyrazit vlastní monogram do 7 písmen. Výroba je rychlá, trvá tři dny, protože Voyage má vlastní dílnu v Praze 4, kde si obal vyzvednete i osobně. Více informací najdete na webové stránce https://voyage-official.com/cs/5-iphone.

SDÍLEJTE