Repasované notebooky. Ušetřete bez rizika!

Repasované notebooky. Ušetřete bez rizika!

SDÍLEJTE

Repasovaná výpočetní technika je i přes nižší ceny nových zařízení stále velmi populární. Pokud tedy nepotřebujete „herní dělo“, rozhodně se jedná o velice zajímavé řešení.TM1

Původ repasovaných notebooků

Obvykle platí, že repasované notebooky pocházejí z velkých firem (někdy dokonce zahraničních), kde došlo k obměně vybavení. V některých případech se ovšem jedná o zařízení, která pocházejí z exekucí. Buď jak buď, laptopy následně procházejí odbornou kontrolou u specialistů a v případě potřeby jsou náležitě opraveny. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o repasované notebooky předních značek (např. Dell), jde o zajímavou alternativu k novým strojům.

Proč o repasovaných noteboocích uvažovat?

V prvé řadě je to pochopitelně z důvodu výrazně nižších pořizovacích cen. Kvalitní laptop lze totiž touto cestou získat již za několik tisíc korun. Samozřejmě však nesmíte očekávat, že si pořídíte „nadupaný“ počítač. Pro běžné úkony jsou ovšem tato zařízení plně dostačující. Jak je to ovšem s případnými riziky? Vzhledem k tomu, že u repasovaných notebooků bývá obvykle záruční doba 12 i více měsíců, nemusíte se ničeho obávat.

Kupte si repasovaná zařízení na internetu!

Prodejem repasované výpočetní techniky se v současné době zabývá řada prodejců. Pokud chcete nakoupit co nejpohodlněji, pochopitelně máte možnost využít služeb některého z e-shopů. V internetovém obchodě Technimax.cz např. dostanete záruku 13 měsíců, což je nepochybně zajímavá lhůta a navíc si je zde možné pořídit rovněž kvalitní repasované tiskárny a další zařízení. Můžete si tedy levně vybavit domácnost či kancelář!