SDÍLEJTE

Také vás už nebaví neustále hledat volný termín v diáři a každý měsíc se nejméně dvakrát objednávat k holiči na pravidelnou úpravu vousů? Pokud byste svůj vzhled nejraději zvelebovali sami z pohodlí domova, kdykoli je to potřeba, máme pro vás velmi pohodlné řešení: pořiďte si multifunkční zastřihovač BaByliss E876E, jenž se postará o vousy přesně podle vašich představ. 

Nemusíte být profesionální holič, abyste dokázali vykouzlit na své bradě sestřih přesně podle aktuálních módních trendů. S péčí o vousy vám pomůže přístroj BaByliss E876E. Tento pomocník disponuje dvěma nástavci, které si poradí třeba i s třídenním strništěm a umožní nastavení až 48 různých délek. Přesnost a maximální komfort při práci zaručuje výkyvná flexibilní hlava s motorizovaným ovládáním a inovativní technologie W-Tech břitů, přesné nastavení funkcí přístroje navolíte na čitelném LCD displeji.

K dalším výhodám patří voděodolnost tohoto pomocníka, takže si své kreativní holičské umění můžete vyzkoušet i ve sprše, dále samo lubrikační nerezové čepele a možnost drátového i bezdrátového použití, přičemž plně nabitý zastřihovač vydrží bez napájení v provozu až 40 minut. Na plný výkon jej nabijete za 90 minut. Funkce rychlého nabití vám pak umožní bleskovou úpravu vousů – za pouhých 5 minut nabíjení jej můžete používat po dobu 3 minut, což je pro základní údržbu střihu plně dostačující. 

Doporučená MOC BaByliss E876E je 1949 Kč. 

Více informací na www.babyliss.cz.

O značce BaByliss:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.

Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

 

SDÍLEJTE