SDÍLEJTE

Automobily značky Škoda se všeobecně těší velké oblibě a poptávka po nich každým rokem stoupá. Důvodů je hned několik. Velkou předností je český původ vozů s výrobní základnou v Mladé Boleslavi. V lidech tato skutečnost probouzí větší důvěru a zároveň koupí automobilů značky Škoda podporují tuzemskou firmu. Dalším důležitým důvodem je spolehlivost těchto automobilů z dlouhodobého hlediska.

Autorizovaný servis Škoda vám poskytne záruku

Jednou z obrovských výhod těchto vozů je velké množství autorizovaných servisů, které najdete v každém větším městě. Ať tedy budete v rámci České republiky kdekoliv, vždy budete mít některý z nich na dosah. V případě závady nebo jiného vzniklého problému je lepší navštívit autorizovaný servis Škoda, než automobil svěřovat náhodné opravně. Kvalita služeb je v takovém servisu mnohem vyšší a máte jistotu, že originální díly nebudou nahrazeny druhovýrobou. Také všechny potřebné úkony zvládne provést na jednom místě, čímž ušetříte čas i další peníze. Získáte navíc poskytované záruky a neustálý přehled o stavu vozu.

Škoda roční vozy nabízejí vítaný kompromis

Jestliže si chcete pořídit nový vůz, máte hned několik možností. Tyto automobily mají stabilní cenu a stávají se tedy i skvělou investicí, ať již kupujete vůz nový, nebo ojetý. Škoda roční vozy jsou pak ideálním kompromisem mezi oběma možnostmi. Zaručují totiž prověřený původ, méně najetých kilometrů a přitom mnohem nižší cenu než u vozu nového. Jeho hodnota však neklesá. Tyto automobily se nabízejí k prodeji po ukončení operativního leasingu. Navíc u nich platí tovární záruka. Zajetý vůz je většinou také lépe seřízený a ve většině případů i s bohatší výbavou.

Skladové vozy Škoda jsou nepoužívané a lacinější

Ojeté vozy jsou z dlouhodobého hlediska nejprodávanějšími vůbec. Hlavním důvodem je cena. U skladových vozů však můžete výrazně ušetřit za auto téměř nepoužívané. Jedná se většinou o vystavené automobily z prodejny či z autosalónu. Jde o určitý typ, barvu a model vozu. Nemůžete si tedy tolik vybírat, ale skladové vozy Škoda jsou vždy o poznání levnější. Ať se již rozhodnete auto pořídit jakýmkoliv způsobem, získáte spolehlivý a z dlouhodobého hlediska ověřený vůz, který vám při cestách bude dělat čest.

SDÍLEJTE